Svet-Stranek.cz
CENTRUM DUŠEVNÍHO A FYZICKÉHO ZDRAVÍ
ARBOR

VÍKENDOVÉ AKCE - SEMINÁŘE:CENTRUM DUŠEVNÍHO A FYZICKÉHO ZDRAVÍ

VÍKENDOVÉ AKCE - SEMINÁŘE

TERCHOVÁ KVĚTEN 2012
 
Zážitkový víkend na Malé Fatře.
 
25.-27.5.2012
 
 
V sobotu 26.5.
bych vám rád nabídl výstup na Malý Rozsutec. Vy co jste již několikrát byli na podobném víkendu, tak jste po zdolání Velkého Rozsutce pozorovali lidmi zaskládanou nástupovou cestu na Malý Rozsutec. Rád bych předešel tomuto zážitku a vyšel v sobotu o něco dřív, tak abyste měli příjemný prožitek jak při stoupání Janošíkovými dierami tak i při výstupu na Malý Rozsutec.
Kráčet Janošíkovými dierami v době kdy se příroda probouzí do nového dne je jedinečný zážitek navozující příjemný pocit klidu a sounáležitosti s přírodou.
 
Pokud by počasí nebylo příznivé na takový trek dovoluji si vám nabídnout lehký trek okolí Terchové s nástupem z Tiesňavy. Budete mít možnost navštívit místa plná klidu s nádhernými výhledy na okolní hory a doliny. V tomto případě je celý trek smíšeným lesem s občasnými snadno zdolatelnými krátkými skalnatými úseky. 
 
V neděli 27.5.
bychom s ohledem na počasí absolvovali procházku po hřebenech, která za příznivého počasí nabízí okouzlující výhledy.
 
Cesta
Příjezd do Penzionu Šustiak v obci Vyšné Kamence- Přibližně 20km za Žilinou směr Terchová. 2km před obcí Terchová. V této obci přejedete přes most a hned za tímto mostem odbočíte vlevo a hned znovu vlevo a podél potoka z jeho druhé strany se vracíte zpět a přibližně po 400m kdy pojedete mezi rodinnými domky před sebou uvidíte otevřenou bránu s nápisem Penzion Šustiak.
V případě nějakých potíží nebo bloudění volejte 605747887
 
Ubytování  Penzion Šustiak cena cca: 12,5 eur.
+ 200,-Kč - honorář za přípravy a vedení víkendu
 
(Informace o zážitkových výletech v horách na stránce HORY)
 
OBJEDNÁVEJTE SE ZÁVAZNĚ DO KONCE DUBNA 2012 NA arborcentrum@seznam.cz,
Do předmětu napiště - Terchová květen 2012
 
 
Setkáme se na horách
Roman